Henkilöstön yhteystiedot

338 yhteystietoa

Jaana Tuomola-Kuusikorpi
opintosihteeri
Opiskelijapalvelut
jaana.tuomola-kuusikorpi@sataedu.fi, +358 40 199 4506, Kokemäki, Suoratie 1

Petri Tyrkkö
lehtori
Sähkö- ja automaatiotekniikka
petri.tyrkko@sataedu.fi, +358 40 199 4260, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Juha Tähkä
lehtori
Sähkö- ja automaatiotekniikka
juha.tahka@sataedu.fi, +358 40 199 4467, Ulvila, Yhdystie

Tero Urpilainen
lehtori
Kuljetusala
tero.urpilainen@sataedu.fi, +358 40 199 4317, Huittinen, Teollisuustie 5-7

Elina Uusitalo
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
elina.uusitalo@sataedu.fi, +358 40 199 4132, Rauma, Karjalankatu 10

Marjo Vaajakivi
koulutusohjaaja
Erityinen tuki ja ohjaus
marjo.vaajakivi@sataedu.fi, +358 40 199 4434, Ulvila, Yhdystie

Sanna Vainio
lehtori
Sosiaali- ja terveysala
sanna.vainio@sataedu.fi, +358 40 199 4183, Harjavalta, Myllykatu 10

Titta Vaitiniemi
tuntiopettaja
Hyvinvointi
titta.vaitiniemi@sataedu.fi, +358 40 199 4494, Ulvila, Yhdystie

Heidi Valli
opintosihteeri
Hakija- ja opiskelijapalvelut
heidi.valli@sataedu.fi, +358 40 199 4545, Ulvila, Yhdystie

Sanna Valtonen
tuntiopettaja
Ravintola- ja cateringala
sanna.valtonen@sataedu.fi, +358 40 199 4433, Ulvila, Yhdystie