Henkilöstön yhteystiedot

338 yhteystietoa

Ari Tabell
lehtori
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
ari.tabell@sataedu.fi, +358 40 199 4871, Huittinen, Teollisuustie 5-7

Anna Taimi
tuntiopettaja
Yhteiset tutkinnon osat
anna.taimi@sataedu.fi, +358 40 199 4882, Kokemäki, Suoratie 1

Minna Takkunen
opinto-ohjaaja
Opiskelijapalvelut
minna.takkunen@sataedu.fi, +358 40 199 4404, Ulvila, Yhdystie

Tarja Tammero
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
tarja.tammero@sataedu.fi, +358 40 199 4371, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Timo Tarkkanen
lehtori
Yhteiset tutkinnon osat
timo.tarkkanen@sataedu.fi, +358 40 199 4410, Ulvila, Yhdystie

Jori Toivola
lehtori
Rakennusala
jori.toivola@sataedu.fi, +358 40 199 4342, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Krista Toivonen
lehtori
Sosiaali- ja terveysala
krista.toivonen@sataedu.fi, +358 40 199 4195, Harjavalta, Myllykatu 10

Heikki Torkkeli
lehtori
Sähkö- ja automaatiotekniikka
heikki.torkkeli@sataedu.fi, +358 40 199 4354, Kokemäki, Suoratie 1

Nanna Tuomikoski
lehtori
Käsi- ja taideteollisuusala
nanna.tuomikoski@sataedu.fi, +358 40 199 4855, Kokemäki, Suoratie 1

Anu Tuominen
tuntiopettaja
Hyvinvointi
anu.tuominen@sataedu.fi, +358 40 199 4127, Ulvila, Yhdystie