Henkilöstön yhteystiedot

314 yhteystietoa

Tiina Aaltonen
koulutusohjaaja
Erityinen tuki ja ohjaus
tiina.aaltonen@sataedu.fi, +358 40 199 4493, Kokemäki, Suoratie 1

Tommi Aaltonen
lehtori
Kuljetusala
tommi.aaltonen@sataedu.fi, +358 40 199 4311, Kokemäki, Suoratie 1

Maarit Ahjolahti
lehtori
Sosiaali- ja terveysala
maarit.ahjolahti@sataedu.fi, +358 40 199 4167, Harjavalta, Myllykatu 10

Mari Ahvenjärvi
projektipäällikkö
Liiketalous ja valmentavat
mari.ahvenjarvi@sataedu.fi, +358 40 199 4886, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Anna-Stiina Akkanen
lehtori
Yhteiset tutkinnon osat
anna-stiina.akkanen@sataedu.fi, +358 40 199 4323, Kokemäki, Suoratie 1

Tarja Alanissi
lehtori
Sosiaali- ja terveysala
tarja.alanissi@sataedu.fi, +358 40 199 4249, Kokemäki, Suoratie 1

Silja Alhonmäki
lehtori
Hotelli-, ravintola- ja cateringala
silja.alhonmaki@sataedu.fi, +358 40 199 4973, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Eveliina Alinen
lehtori
Sosiaali- ja terveysala
eveliina.alinen@sataedu.fi, +358 40 199 4178, Ulvila, Yhdystie

Henrik Andersson
tuntiopettaja
Liiketoiminta
henrik.andersson@sataedu.fi, +358 40 199 4276, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Antti Antila
kiinteistönhoitaja
Tekniset palvelut
antti.antila@sataedu.fi, +358 40 199 4292, Kankaanpää, Alpinkatu 12