Henkilöstön yhteystiedot

307 yhteystietoa

Elina Byrkland
lehtori
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
elina.byrkland@sataedu.fi, +358 40 199 4894, Rauma, Karjalankatu 10

Marika Eremenko
tuntiopettaja
Liiketoiminta
marika.eremenko@sataedu.fi, +358 40 199 4275, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Kirsti Fontaine
tuntiopettaja
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
kirsti.fontaine@sataedu.fi, +358 40 199 4889, Huittinen, Teollisuustie 5-7

Tiina Grönholm
lehtori
Hotelli-, ravintola- ja cateringala
tiina.gronholm@sataedu.fi, +358 40 199 4972, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Jaana Hakala
ravitsemisesimies
Ravitsemispalvelut
jaana.hakala@sataedu.fi, +358 40 199 4296, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Mari Hakanpää
ravitsemistyöntekijä
Ravitsemispalvelut
mari.hakanpaa@sataedu.fi, +358 40 199 4476, Ulvila, Yhdystie

Jarkko Halmela
tuntiopettaja
Kone- ja tuotantotekniikka
jarkko.halmela@sataedu.fi, +358 40 199 4943, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Tiina Halminen
opintosihteeri
Opiskelijapalvelut
tiina.halminen@sataedu.fi, +358 40 199 4111, Kokemäki, Suoratie 1

Kirsi-Marjo Halonen
koulutusjohtaja
Työelämä- ja opiskelijapalvelut
kirsi-marjo.halonen@sataedu.fi, +358 40 199 4902, Ulvila, Yhdystie

Soili Harsia
tuntiopettaja
Hotelli-, ravintola- ja cateringala
soili.harsia@sataedu.fi, +358 40 199 4331, Ulvila, Yhdystie