Henkilöstön yhteystiedot

333 yhteystietoa

Elina Byrkland
lehtori
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
elina.byrkland@sataedu.fi, +358 40 199 4894, Rauma, Karjalankatu 10

Marika Eremenko
lehtori
Liiketoiminta
marika.eremenko@sataedu.fi, +358 40 199 4275, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Kirsti Fontaine
tuntiopettaja
Monikulttuurisuus- ja kielikoulutus
kirsti.fontaine@sataedu.fi, +358 40 199 4889, Huittinen, Teollisuustie 5-7

Jani Gröhn
tuntiopettaja
Media-ala
jani.grohn@sataedu.fi, +358 40 199 4117, Nakkila, Villiläntie 1

Tiina Grönholm
lehtori
Hotelli-, ravintola- ja cateringala
tiina.gronholm@sataedu.fi, +358 40 199 4972, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Paula Haanpää
tuntiopettaja
Sähkö- ja automaatiotekniikka
paula.haanpaa@sataedu.fi, +358 40 199 4441, Ulvila, Yhdystie

Jaana Hakala
ravitsemisesimies
Ruokapalvelut
jaana.hakala@sataedu.fi, +358 40 199 4296, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Mari Hakanpää
ravitsemistyöntekijä
Ruokapalvelut
mari.hakanpaa@sataedu.fi, +358 40 199 4476, Ulvila, Yhdystie

Jarkko Halmela
tuntiopettaja
Kone- ja tuotantotekniikka
jarkko.halmela@sataedu.fi, +358 40 199 4943, Kankaanpää, Alpinkatu 12

Kimmo Halminen
koulutusohjaaja
Kone- ja tuotantotekniikka
kimmo.halminen@sataedu.fi, +358 40 199 4485, Kankaanpää, Alpinkatu 12